VIDEO: Mbappého nechutné chování terčem kritiky! Varování mu poslal i trenér Mét

Dlouho se zdálo, že Méty oberou favorizované PSG o body. Pařížané nakonec v posledních vteřinách zápasu dokonali otočku a zvítězili 2:1. Velké vlně kritiky se po utkání dostavilo Mbappému, který se během utkání zrovna nechoval v duchu fair play.

Sleduj zápasy PSG ŽIVĚ.
Na TV Tipsport najdeš exkluzivně
celou Ligue 1 ZDARMA

“Miluji toho hráče, je velmi, velmi silný, ale měl by vycházet z pokory a respektu. Pokud chce být uznáván, měl by se začít lépe chovat,” vyslal Mbappému varovný vzkaz trenér Mét Frederic Antonetti.

➡️VIDEO: Benzemova těžká frajeřina! Tímto netradičním způsobem zpracoval míč a propálil vše, co mu stálo v cestě

Mbappého první škraloup přišel v 83. minutě za stavu 1:1. Po ošetřování jednoho z hráčů Mét měl 22letý Francouz vrátit míč domácím. Místo obyčejného odevzdání se však rozhodl využít postavení gólmana Oukidjana a balón poslal přímo do brány. Oukidja pak zachránil domácí před inkasováním  fantastickým zákrokem. A reakce Kyliana? Jen samolibý úsměv. Tímto ale jeho nesportovní chování nekončilo (Jeho druhý zkrat z konce zápasu najdeš níže).

Třešničku přidal po Hakimiho vítězné brance. Ještě předtím, než se rozutíkal slavit se spoluhráči, přiběhl k Oukidjanovi a něco na něj zařval (odhalil až opakovaný záběr, video níže pod brankou Hakimiho). To gólmana rozpálilo natolik, že se okamžitě vydal za Mbappém. Následovala ostrá reakce Neymara, který se rozhodl svého parťáka bránit a shodil brankáře na zem. Hromadná potyčka byla na světě.

➡️VIDEO: Mělo přijít vyloučení? Matić nakopl Coufala do rozkroku, rozhodčí nepochopitelně nedal ani žlutou

Opakované záběry odhalily důvod celého rozkolu. Kylian Mbappé totiž pokřikem vyprovokoval gólmana Mét

/**/