Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Hvězdné trio Messi Neymar Mbappé se ve francouzské lize znovu náramně bavilo. Tentokrát si útočníci PSG smlsli na obraně Lille, které rozstříleli sedmi góly. O první branku se postaral Mbappé už po několika sekundách od výkopu, čímž přepsal historické tabulky.

Tři utkání v Ligue 1 a naprostá dominance podložena 17 nastřílenými góly. Ofenzíva Paris Saint-Germain šlape pod novým koučem Galtierem jako švýcarské hodinky. Tentokrát se Messi a spol. vyřádili na hřišti předloňského mistra z Lille.

➡️VIDEO: Brutální útok na rozhodčí! Hráč poslal bezmocnou arbitryni útokem zezadu k zemi

Nerozhodný stav vydržel přitom pouhých osm sekund. Lionel Messi našel nádherným pasem za obranu rozběhnutého Mbappého, který s přehledem přehodil gólmana Jardima. Francouzský útočník svým gólem vyrovnal 30 let starý ligový rekord Michaela Ria, který v roce 1992 předvedl stejný kousek v dresu Caen. (Zbylé Mbappého góly najdeš níže).

Kylian Mbappé se znovu prosadil v 66. minutě ve spolupráci s Neymarem. Svým gólem navýšil vedení Pařížanů na 6:1.

Gólovou krasojízdu PSG zakončil Mbappé zkompletováním hattricku pár minut před koncem základní hrací doby. Třiadvacetiletého Francouze vybídl přihrávkou znovu jeho brazilský kolega, a Mbappé zkušeně uzavřel skóre na konečných 7:1.