Premier League či anglická reprezentace, Harry Maguire si drží svůj standard nehledě na tým nebo soutěž. Naposledy zazářil v zápase Ligy národů proti Dánsku.

Anglie se postavila proti týmu, který ji jako jediný dokázal v letošní Lize národů obrat o body. Po remíza 0:0 přišla tentokrát porážka 0:1. Největší hvězdou zápasu pak nebyl nikdo jiný, než obránce Manchesteru United, Harry Maguire.

Už v 5. minutě nádherným způsobem přejel Poulsena a červená visela ve vzduchu. Rozhodčí však dal anglickému stoperovi druhou šanci

Harry dokázal držet své “rozpustilé já” necelých 30 minut. Po sestřelení Dolberga přišlo ze strany rozhodčího druhé a poslední pokárání. (Jediný gól zápasu níže)

O 3. minuty už Angličané prohrávali po smolné penaltě 0:1. Trefil se ex-tottenhamský Eriksen, čímž zařídil Dánsku všechny 3 body.