VIDEO: Maguire nepřestává čarovat! Takto namazal Musialovi a zavinil penaltu, pak se podílel i na druhém gólu Německa

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

“Kdy tohle skončí?” ptají se fotbaloví fanoušci, zejména ti angličtí. Pokud Harry Maguire nastoupí v základní sestavě, dá se takřka se stoprocentní jistotou očekávat nějaké jeho selhání. Výjimkou nebylo ani poslední utkání anglické reprezentace v Lize národů proti Německu.

➡️VIDEO: Harry Maguire opět pro smích! Nepochopitelný odkop i tristní statistika

Nad tímto už člověku nezbývá, než jen kroutit hlavou. Harry Maguire je opravdu magnet na průšvihy. Zatímco v Manchesteru United trenér Erik ten Hag posadil svého kapitána na lavičku náhradníků, v reprezentaci dostává 29letý obránce pravidelně šanci v základní sestavě.

Vsaď si na zápas Švýcarsko – Česko a získej v rámci Betano mise Sázku zdarma v hodnotě 150 Kč

Však se také Harry Garethu Southgatovi odvděčuje ve velkém stylu. Proti Německu nejprve neskutečným kiksem v rozehrávce namazal Musialovi, kterého v pokutovém území navíc fauloval, čímž zavinil penaltu a vedoucí gól hostů, pak se nechal trestuhodně obrat o míč před vápnem Německa. Z následného brejku zvýšil Havertz krásnou ranou na 2:0 (videa obou minel níže).

➡️VIDEO: Zlatanova nová role! Ve světoznámém filmu si zahraje římského vojáka

I přes to, že Albion nakonec dokázal uhrát s Německem remízu 3:3, končí s pouhými 3 body bez jediné výhry beznadějně na posledním místě tabulky a sestupuje v Lize národů do skupiny B.
První gól Německa a krásná spolupráce Maguirea s Musialou.
Druhý gól Německa a znovu byl klíčem k úspěchu Harry Maguire.

Betano nabízí uživatelům i online kasino čítající víc jak 130 her. Ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 300 Kč tak dostanou noví uživatelé také 50 spinů ZDARMA

/**/