Největší debakl úterního kola Ligy mistrů? Jednoznačně v zápase mezi Crvenou Zvezdou Bělehrad a Bayernem Mnichov. Hosté dle předpokladů potvrdili roli favorita a dokráčeli si pro 3 body. Jde ale o to, jakým způsobem.

Bavorský velkoklub totiž svého soupeře úplně zdemoloval. Nikoho asi nepřekvapí, že většinu gólů obstaral Robert Lewandowski. Ukazatel se nakonec zastavil na skóre 0:6. Polský kanonýr se pak stihl trefit rovnou 4x a to za pouhých 14 minut.

Takto Mourinho děkoval podavači míčů, který zařídil vyrovnávací gól proti Olympiakosu

Skóre otevřel ve 14. minutě Goretzka

A pak přišla na řadu show hvězdného Poláka. 53. minuta a Lewa z penalty

Courtois se chystal do sprch, PSG se těšilo na penaltu! VAR ale červenou kartu zrušil

60. minuta, Lewandowski dává na 3:0