Pro jednou se neujal přímáku Ronaldo

V zápase Ligy mistrů mezi Juventusem a Atléticem Madrid jsme viděli poprvé rozvlněnou síť v posledních sekundách prvního poločasu. Trefoval se Dybala a jeho zakončení opravdu stálo za to!

Mourinhova Csaplárovka sklapla! Takto Harry Kane dotáhl Tottenham k obratu proti Olympiakosu

26letý Argentinec si poradil s kopem z hodně ostrého úhlu a svojí střelou překvapil samotného Oblaka. V prvním poločase se Dybala blýskl ještě při jedné situaci, a to když krásně zpracoval centr, který mu vyslal spoluhráč přes polovinu hřiště, a krásně přešel přes Trippiera. Video nalezneš níže.

Do zápasu v druhém poločase již nikdo gólově nezasahoval a Juventus tak zvítězil na domácí půdě 1:0.