VIDEO: Krmenčík dostal od Yusufa pořádného seřváka! Hezky česky, z plna hrdla

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Dres indonéské Jakarty aktuálně oblékají rovnou tři fotbalisté, kteří jsou českým fanouškům velmi dobře známí. Duo Kúdela-Krmenčík totiž doplnil ještě Yusuf Hilál, který taktéž oblékal dres pražské Slavie. Dokonalou demonstrací dlouhodobého působení bahrajnského fotbalisty v české lize byla v posledním ligovém zápase jeho reakce na zazděnou šanci Michaela Krmenčíka (video níže).  

➡️VIDEO: Toto v TV neuvidíte! Takto Allegri chytil kvůli Di Mariovi šílený záchvat, fanoušci se nestačili divit

Michael Krmečník po dobrém úvodu sezony, kdy nastřádal pět ligových zářezů, naprosto ztratil v dresu Jakarty střelecký apetit. Český útočník se naposledy prosadil v září minulého roku, a kvůli své ‘formě’ přišel i o místo v základní sestavě.V ní ho nahradil právě bývalý hráč Slavie či Liberce Yusuf Hilál, který naopak zažívá střeleckou fazonu. Bahrajnský reprezentant pomohl k výhře Jakarty také v posledním zápase, kdy se postaral o úvodní gól z penalty. Po hodině byl však stažen ze hry, a na jeho post přišel Krmenčík.

Český reprezentant se po čtvrt hodině dostal do gólové příležitosti, slibnou šanci však spálil velmi nepřesným kopem. Jeho střela namíchla právě Yusufa, který si i za vítězného stavu 3:1 na konto českého útočníka pořádně ulevil.

„Michal, jdi do pí*e, ku*va!“ zachycují ruchové mikrofony jeho české pokřiky z lavičky směrem ke Krmenčíkovi.Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

 

/**/