Fotbalisté Arsenalu vypadli z EFL Cupu. Ve čtvrtfinále nestačili na Manchester City.

Manchester City převálcoval ve čtvrtfinále Ligového poháru Gunners 4:1. Svěřenci Pepa Guardioly tak stále mohou pomýšlet na zisk čtvrtého Ligového poháru v řadě a celkového osmého triumfu, čímž by vyrovnali rekord Liverpoolu.

Do semifinálových bojů v úterý postoupil také Brentford, který je prozatím jediným zástupcem druhé nejvyšší soutěže. Ve středu se k nim mohou připojit fotbalisté Stoke City, na které čeká utkání proti Tottenhamu.

Utkání lépe rozehráli fotbalisté Manchesteru City, kteří se ujali vedení již ve 3. minutě zápasu po hlavičce Gabriela Jesuse.

V 31. minutě se postaral o vyrovnání skóre Lacazette. Zbylé góly, včetně minely brankáře Gunners, najdeš na další straně ->