Nervy drásající zápletku nabídl duel mezi Francii a Švýcarskem. Stejně jako u prvního pondělního zápasu jsme se dočkali remízy 3:3. Tentokrát se však v prodloužení nerozhodlo, a tak přišel na řadu penaltový rozstřel.

Hraj zdarma Tipovačku k ME ve fotbale. Ve hře jsou 2 mega!
Přidej se ještě dnes. Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších.

Francouzi nenapodobili Španělsko a po dramatickém průběhu zápasu končí na Euru 2020. Úřadující mistr světa se překvapivě loučí s turnajem už po osmifinále. Utkání nabídlo několik výjimečných momentů.

Jeden z momentů, který se bude připomínat, je rozhodně nádherná branka Paula Pogby na 3:1. Absolutní dokonalost.

Klíčový moment přišel v 90. minutě, kdy kapitán Xhaka našel přesným pasem Gavranoviče, který povedenou střelou srovnal na 3:3.

Postup Švýcarů zpečetil gólman Sommer, když vychytal Mbappého. Komentář Švýcarského moderátora se stal okamžitě hitem internetu.

➡️VIDEO: Bizarní vlastenec do sítě Španělska! Po Dúbravkovi přebral štafetu Simon