VIDEO: Kane pod palbou kritiky! Takto ohrožuje zdraví hráčů beztrestně každý zápas

Harry Kane je bezesporu fantastický kanonýr. Jeho styl hry má však i stinné stránky, které vážným způsobem ohrožují zdraví hráčů soupeře.

Po nedělním zápase proti Arsenalu se na anglického útočníka snesla vlna kritiky za zákrok, který předvedl proti obránci Gabrielovi. “S takovou za chvilku někomu zlomí krk”, zní z řad fotbalové veřejnosti.

VIDEO: Sonova nádhera, Kaneova bomba pod víko i bizár okolo zraněného Parteyho! Takové bylo londýnské derby

Zdá se, že Kane s oblibou používá pro vzdušné souboje jednu a tutéž taktiku, která vyústí v nebezpečný pád protihráče, což dokazuje také níže přiložené video.

“Když jsem viděl souboj Kanea s Lallanou, bral jsem jako malý zázrak fakt, že záložník Brightonu vyvázl bez újmy na zdraví. Všichni víme, jak je ke zranění náchylný,” vrátil se k listopadovému zápasu bývalý anglický rozhodčí, Mark Halsey.

Novinář, Chris Wheatley, šel po londýnském derby s kritikou ještě dále. “Kane mohl Gabriela opravdu vážně zranit. Jak je možné, že toto předvádí zápas, co zápas a nepřijde trest? Vždyť je to strašně nebezpečné.”

Někteří fanoušci začali také skloňovat hororový moment z jihokorejské ligy. Fotbalista Lee Seung Mo se po hrůzostrašném pádu zotavoval “pouze” 3 měsíce, dopadnout však mohl mnohem hůře.

Kompilace Kaneových zákroků z posledních zápasů. Mrazivý moment z Jižní Koreji najdeš níže (jen pro otrlé povahy).

Situace, ze které běhá mráz po zádech. Podle lékařů unikl Lee Seung Mo smrti jen o vlásek
/**/