VIDEO: Jen pro silné povahy! Takto vzal Lukaku nepochopitelně Alexisovi postupový gól

Fotbalisté Interu Milán končí v evropských pohárech. Rozhodla o tom remíza proti ukrajinskému mistrovi. Černý scénář svému týmu naplnil v závěru zápasu útočník Lukaku.

Šok pro loňského finalistu Evropské ligy. Inter Milán v posledním kole základních skupin Ligy mistrů proti Šachtaru ukopal pouze bezbrankovou remízu, což pro italský celek znamenalo posledním místo ve skupině B a definitivní konec v evropských pohárech.

Ze skupiny B postoupili do závěrečné fáze turnaje Real Madrid s Borusií M’gladbach, na Šachtar Doněck pak čeká šestnáctifinále Evropské ligy.

Všechno přitom mohlo být úplně jinak. V 89. Minutě vrcholil tlak Interu, který vyústil v rohový kop. V pokutovém území nechyběl samozřejmě také belgický kanonýr Romelu Lukaku. A byl to právě urostlý útočník, který rozhodl, o nepostupu svého týmu. Ležérním krokem došel nepochopitelně až vedle gólmana Šachtaru. Nejen, že se tímto vyřadil z možnosti hlavičkovat, dostal se také do ofsajdového pásma. A to nejhorší teprve přišlo. Alexis Sánchez trefil rozehraný roh náramně, bombou vyslal míč do brány, ale místo rozvlnění sítě se jen rozduněla Lukakuova hlava. Rozhodčí navíc ihned zapískal ofsajd, čímž Inter ztratil kromě gólu také útočné pásmo.


/**/