Jakub Jankto si připsal v této sezóně v dresu italské Sampdorie již třetí ligovou branku! Český záložník byl autorem prvního gólu v utkání proti Neapoli.

Na Jankta a spol. čekalo v rámci 11. kola italské Serie A venkovní utkání proti Neapoli. 24letý český reprezentant poslal svůj tým v úvodu zápasu do vedení a navíc se stal prvním hráčem, který se prosadil na nově přejmenovaném stadionu Neapole. Fotbalový stánek San Paolo byl totiž přejmenován po nedávno zesnulé legendě na Stadion Diega Armando Maradony.

Jankto dostal od Verreho ve 20. minutě skvělou přihrávku do běhu. Svůj sprint do pokutového území soupeře zakončil prudkou střelou pod břevno, kterou otevřel stav utkání. Sampdoria držela po prvním poločase velice nadějný výsledek 1:0, druhý poločas byl však v režii domácích. V 53. minutě vyrovnal Lozano a v 68. minutě rozhodl o vítězství Neapole Petagna.