Souboj dvou českých záložníků, to bylo utkání 31. kola italské Serie A. Duel mezi Sampdorií a Veronou, respektive mezi Jakubem Janktem a Antonínem Barákem, nakonec ovládli domácí.

Hosté vedli díky brance Lazoviće po prvním poločase 0:1. Hned v úvodu druhé půle ale přišlo vyrovnání, o které se postaral český záložník Jakub Jankto. Ten z těžkého úhlu napálil míč pod břevno a slavil již 5. ligovou branku v této sezóně (video níže). Skóre otočil v 72. minutě Gabbiadini z penalty a o 10 minut později přidal vítěznou tečku Thorsby. Sampdoria zápas ovládla poměrem 3:1.

Tým Antonína Baráka tak musí zkousnout další porážku. Fotbalisté Hellasu odešli s prázdnou v pěti z posledních šesti ligových utkání.