VIDEO: Italská repre pod palbou kritiky! V tomto stavu zanechala kabinu po vyřazení se Severní Makedonií

Italská reprezentace bude poprvé v historii chybět na dvou Mistrovstvích světa v řadě. Kritiku však neschytali jen za nečekané vypadnutí v baráži, ale také za spoušť, kterou po svém vystoupení  zanechali v kabině (video níže).

Byl to šokující večer. Svěřenci Roberta Manciniho budou chybět na dalším Mistroství světa poté, co gólem v 92. minutě senzačně prohráli 0:1 barážové utkání proti Severní Makedonii (video gólu zde).

Zatímco soupeř mohutně slavil, Italové byli výsledkem zápasu naprosto zdrceni. Pro hráče jako je Marco Verrati, Lorenzo Insigne, Jorginho nebo Ciro Immobile to byla s největší pravděpodobností poslední šance si na šampionátu zahrát.

➡️VIDEO: Maguire opět hvězdou! Fanoušci se baví, Hendersonova reakce je k nezaplacení

Je pochopitelné, že po takovém utkání nebude panovat v týmu zrovna veselá nálada. Na druhou stranu to neomlouvá fakt, že v kabině zanechali opravdu velký nepořádek, za což schytali od médií notnou dávku kritiky.
“Hráči mají plné právo být rozrušeni, ale stav, ve kterém italský tým opustil šatnu, je prostě nepřijatelný.”

“Nelze očekávat, že hráči ponechají šatnu bez poskvrny (jako to předvedl na MS 2018 třeba výběr Japonska), ale nepořádek, který tam zanechali, byl opravdu nechutný,” reagovala kriticky italská média. Na pozápasový stav kabiny se můžete podívat níže ve videu, které natočil jeden ze členů personálu stadionu./**/