Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Po debaklu v derby čekal Manchester United duel v rámci Evropské ligy proti Omonii. V základní sestavě Rudých ďáblů se po čase ukázal také hvězdný Cristiano Ronaldo.

➡️VIDEO: Haaland ukázal charakter! Takto během útoku pomohl rozhodčímu, pak skóroval

Utkání se pro favority z Anglie nevyvíjelo zrovna dobře. Ve 34. minutě poslal domácí do vedení Ansarifard. Hosté se probrali až po změně stran. Oživení v útočné fázi hry přišlo s příchodem Rashforda, který zaznamenal dvě branky. United nakonec zápas otočili a zvítězili těsně 3:2.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

Gólový účet si mohl rozšířit také Cristiano Ronaldo, když ho v 78. minutě našel ve vápně spoluhráč z reprezentace Dalot. Portugalský kapitán se sice ocitl před odkrytou bránou a překonal i gólmana, mezi tři tyče však jeho střela nezamířila (video níže).