Kuriózní situace byla k vidění v zápase turecké ligy. Kapitán hostujícího celku byl vyloučen poté, co rozhodčímu ukázal opakovaný záběr na svém mobilním zařízení.

Do utkání 15. kola turecké Superligy mezi Besiktasem a Sivassporem vstoupili lépe domácí, když se v 18. minutě prosadil Yalcin. Celé situaci však předcházel sporný moment, který ovlivnil zbytek utkání. Dle opakovaných záběrů totiž neměl gól vůbec platit. To však neodhalil nikdo z rozhodčích. Nepomohl ani VAR. 32letý kapitán hostů se tak o poločase rozhodl vzít věci do vlastních rukou.

Po odpískání konce první půle si Hakan Arslan odběhl na střídačku pro svůj mobil a následně chtěl hlavnímu arbitrovi ukázat opakovaný záběr. Toto chování se však rozhodčímu Ardovi Kardeslerovi nelíbilo. Po menší roztržce vyfasoval Arslan 2 žluté karty a utkání pro něj předčasně skončilo.

Sporný moment během úvodního gólu zápasu. Místo autu Sivassporu se domácí radovali z vedení. Nakonec svého soupeře porazili 3:0. Další dva góly však přidali během přesilové hry. Potyčka Hakana Arslana s rozhodčím níže.

Arslanův výbuch emocí. Mobil letěl na zem, kapitán Sivassporu zase do sprch.