VIDEO: Hororový zákrok na Messiho! Takto mu Venezuelan málem ukončil kariéru

Spolu s evropskou kvalifikací na Mistrovství světa v roce 2022 probíhá kvalifikace také v Jižní Americe. Dnes v noci byl na programu mimo jiné i zápas mezi Venezuelou a Argentinou. Zápas, který mohl pro Lionela Messiho znamenat konečnou.


Hned po svém debutu v dresu francouzského PSG zamířil kapitán argentinské reprezentace do Jižní Ameriky. Ještě před nedělním šlágrem s Brazílií čekalo na Argentinu poměření sil s poslední celkem tabulky, Venezuelou.

➡️VIDEO: Nervák Ronaldo! Takto praštil hráče Irska, pak během 7 minut otočil zápas

Messiho první reprezentační utkání po triumfu na letošním Copa América mohlo být zároveň také jeho úplně posledním v celé kariéře. Ve 28. minutě do něj totiž vletěl obránce Adrián Martinez, který velmi nešetrně zasáhl 34letého Argentince do stojné nohy. Za svůj zákrok nejprve uviděl žlutou kartu. Po kontrole VARu však po 7 minutách strávených na hřišti odkráčel do sprch.
Kolem ležícího Messiho se strhla mela, během opakovaných záběrů pak tuhla krev. Jejich střet vypadal opravdu hrůzostrašně. Nikdo by se nedivil, kdyby nová posila PSG opouštěla s přeraženou nohou hřiště na nosítkách.

➡️VIDEO: Van Dijk pocítil Haalanda! Zlomil si mi prst do h*jzlu, stěžoval si Nizozemec

„Zákrok na ukončení kariéry, vždyť mu mohl zlomit nohu!“ „Na kriminál! Leo musí mít nohy z oceli, nedokážu si ani vysvětlit, že nedošlo ke zranění.“ Zlobili se ihned jeho příznivci na sociálních sítích.

Leo se ale naštěstí z hrubého zákroku jako zázrakem oklepal a utkání nakonec dohrál. Argentinci ve zbytku zápasu nastříleli oslabené Venezuele tři branky a připsali si povinné tři body.
/**/