VIDEO: Hložkova první asistence! Takto pohotově uvolnil Diabyho, pak smolný vlastňák

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Leverkusenu se nedaří vyhrabat ze smolného období. Bez zraněného Patrika Schicka, kterého trápí lýtko, se v základní sestavě objevil druhý český reprezentant. Adam Hložek sice zaznamenal svou první asistenci v německém klubu (video níže), na vítězství to však i kvůli zvláštním okolnostem nestačilo.

Ani pod novým trenérem nepřichází zlepšení situace. Leverkusenu se stále lepí smůla na paty. Také proti Wolfsburgu neproměnili Alonsovi svěřenci penaltu a sami výhodu pokutového kopu nabídli soupeři, který šanci na rozdíl od nich nezahodil.

Vsaď si na DERBY Slavia-Sparta a získej volnou sázku 500 Kč!

Aby toho nebylo málo, Bayer zaznamenal také kuriózní vlastní gól. Bod zachraňoval v 76. minutě Frimpong. České fanoušky pak nejvíce potěšil moment ze 17. minuty.

Adam Hložek si narazil s Diabym a pohotovým pasem ho vybídl k úprku. 23letý fotbalista využil svých rychlostních předností a vstřelil úvodní gól zápasu (vlastenec Leverkusenu níže).


Srovnání přišlo za 11 minut. Nešťastným vlastním gólem srovnal Andrich. Oba týmy pak přidali po gólu i ve druhém poločase a museli se spokojit s remízou 2:2.

/**/