Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Leverkusenu se nedaří vyhrabat ze smolného období. Bez zraněného Patrika Schicka, kterého trápí lýtko, se v základní sestavě objevil druhý český reprezentant. Adam Hložek sice zaznamenal svou první asistenci v německém klubu (video níže), na vítězství to však i kvůli zvláštním okolnostem nestačilo.

Ani pod novým trenérem nepřichází zlepšení situace. Leverkusenu se stále lepí smůla na paty. Také proti Wolfsburgu neproměnili Alonsovi svěřenci penaltu a sami výhodu pokutového kopu nabídli soupeři, který šanci na rozdíl od nich nezahodil.

Vsaď si na DERBY Slavia-Sparta a získej volnou sázku 500 Kč!

Aby toho nebylo málo, Bayer zaznamenal také kuriózní vlastní gól. Bod zachraňoval v 76. minutě Frimpong. České fanoušky pak nejvíce potěšil moment ze 17. minuty.

Adam Hložek si narazil s Diabym a pohotovým pasem ho vybídl k úprku. 23letý fotbalista využil svých rychlostních předností a vstřelil úvodní gól zápasu (vlastenec Leverkusenu níže).

Srovnání přišlo za 11 minut. Nešťastným vlastním gólem srovnal Andrich. Oba týmy pak přidali po gólu i ve druhém poločase a museli se spokojit s remízou 2:2.