VIDEO: Harry Maguire opět pro smích! Nepochopitelný odkop i tristní statistika

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Harry Maguire si po čase zahrál celý zápas. Tentokrát dostal příležitost v anglické reprezentaci v utkání Ligy národů proti Itálii. Ani tentokrát to ovšem nedopadlo zrovna dobře.

“4 poslední zápasy, kdy odehrál Maguire 90 minut, 4 prohry, 8 obdržených gólů a pozvánka do národního týmu. Gareth Southgate je fotbalový genius,” zní kritika ke včerejšímu anglickému nezdaru v jednom z tweetu.

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí


Harry Maguire potvrdil tristní bilanci, kdy jako hráč základní sestavy opět nepoznal chuť vítězství. Naposledy se radoval před 5 měsíci při výhře 3:2 proti Norwichi. A aby toho nebylo málo, páteční prohra 0:1 s Itálií odsoudila Anglii v Lize národů k sestupu do skupiny B. Pro kapitána Manchesteru United to tak znamená už pátý sestup v kariéře.

➡️Ronaldo dorazil do Česka! Co speciálního vyžaduje od ubytování v Praze?

Mezi fanoušky na sociálních sítích navíc začalo kolovat video s Harryho další laskominou. Po jednom ze soubojů v pokutovém území se míč odráží od brankové konstrukce právě k anglickému obránci. Ten nikým neobtěžován ovšem zbytečně zakopává míč na roh. Jeho počínání se, jak vidno ve videu, nepotkalo s pochopením ani u spoluhráčů./**/