VIDEO: Haalandova premiéra v Man City! Takto mu stačilo 12 minut na gól proti Bayernu Mnichov

Chci vstupní bonus 3300 Kč! Podrobnosti ZDE

Haaland pokračuje ve své neskutečné jízdě. Po přestupu z Dortmundu do Manchesteru City byli fanoušci zvědaví, jak si s novým týmem sedne? Norský útočník jim už při svém debutu naznačil, že se mají na co těšit. K první gólové oslavě mu stačilo pouhých 12 odehraných minut (video níže).

Erling Haaland zatím nevybočuje ze svých standardů. Hned v prvním zápase za Manchester City vstřelil premiérový gól. Navíc se prosadil jako jediný muž zápasu. Vystřelit výhru proti Bayernu Mnichov, to není zas tak špatný start v novém týmu, nehledě na to, že se jednalo o předsezonní přípravný zápas.
Oba týmy totiž na hřiště poslali to nejlepší. Bayernu scházela jen hvězdná posila Mané, který si odskočil pro ocenění “Nejlepší hráč Afriky”. Do USA už se pak nevracel a čeká na tým v Mnichově.

Zápas se každopádně odehrál ve zkráceném režimu 2×40 minut. Krátce po bleskovém premiérovém gólu Haalanda, se totiž nad stadionem zatáhla mračna a hráči museli kvůli bouřky na delší čas do šaten.Nejlepší fotbalová sázkovka! Betano vtrhlo na český sázkařský trh. Ve stáji má Sporting Lisabon, Benficu, FC Porto a další. Podrobnosti čtěte ZDE

Svým sázkařům nabízí také Speciální mise za odměny

/**/