VIDEO: Haaland je zpět! Akrobatický gól jako Zlatan, pak to schytal od fanynky Wolfsburgu

Dva měsíce, ve kterých se ukázalo, jak moc je důležitou postavou ve svých týmech. Během absence Erlinga Haalanda ztratilo Norsko šanci na postup na MS 2022 v Kataru, Dortmund zase neúspěšně bojoval o setrvání v Lize mistrů. Norský kanonýr je však zpět a hned se blýskl krásným gólem.

Pro fanoušky Dortmundu to bylo nekonečné čekání. Dvouměsíční pauza jejich největšího kanonýra byla pro klub kritická. Teď je však jejich miláček po zranění zpět v plné parádě. Proti Wolfsburgu šel do hry až v 73. minutě za příznivého stavu 2:1. Už po 8 minutách na hřišti ovšem mohl slavit zápis mezi gólové střelce.

Kdo získá Zlatý míč?
Lewandowski nebo Messi?
Kurzová nabídka ZDE

V 81. minutě ho totiž našel přesným pasem Julian Brandt a Haaland nezaváhal ani v obtížné pozici. Akrobatickým způsobem zakončil opravdu výtečně a opět dal připomenout na svého severského kolegu Zlatana Ibrahimoviče.

➡️Ronaldinho znovu v maléru! Slavnému Brazilci hrozí další pobyt ve vězení

I hned po vstřeleném gólu si běžel užít oslavu s fanynkou soupeře. Ta ale pro jeho počínání pochopení neměla (video najdeš pod videem Haalandova gólu).Haaland zahrnul do své oslavy také fanynku Wolfsburgu. K její reakci asi netřeba dalšího komentáře.

➡️Z 10 korun půl milionářem! Sázka na trápení Barcelony se bohatě vyplatila

/**/