Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

Byl to infarktový zápas. Slovan Bratislava dorazil do Gruzie v rámci 1. předkola Ligy mistrů jako favorit. Po bezbrankové remíze na domácím hřišti musel slovenský celek porazit Dinamo Batumi chtě nechtě. Nakonec z toho bylo drama až do posledních sekund prodloužení.

Se Slovanem Bratislava to nevypadalo na půdě Dinama Batumi vůbec dobře. V prodloužení totiž poslal domácí do vedení 1:0 Davitashvili a zdálo se, že cesta slovenského týmu v Lize mistrů skončí záhy.

Vyrovnání přišlo až ve 115. minutě zásluhou Barseghyan. Infarktový závěr zápasu pak dotáhl do postupové euforie Vladimír Weiss, když se prosadil málo vídaným gólem přímo od rohového praporku (video níže).

➡️Bez servítek! Dani Alves se otřel o Barcelonu a pojmenoval problém, někteří se neumí chovat

Slovenský mistr se tak může těšit ve 2. předkole Ligy mistrů na šampiona ze sousedního Maďarska Ferencváros.