Manchester United vyhořel doma proti Liverpoolu. Reds rozstříleli svého soupeře pěti góly. Ostudný vývoj utkání neunesl ani hvězdný Ronaldo, který z frustrace kopnul do ležícího Jonese, červené kartě se přesto vyhnul.

Svěřenci Oleho Solskjaera v lize po čtvrté za sebou nebodovali, tentokrát navíc schytali kolosální porážku. Liverpool jim ve šlágru 9. kola Premier League nadělil bůra. V utkání se nejvíce blýskl Mohamed Salah, který si připsal hattrick a v tabulce ligových střelců se s 10 zásahy osamostatnil na prvním místě.

➡️ROZHOVOR: Messi otevřeně o přestupu do PSG! Koho bude volit na zisk Zlatého míče?

Domácí tekli po 38. minutě už o tři branky, což odstartovalo frustraci u některých hráčů. Ta šla vidět především u Cristiana Ronalda, který si v nastaveném čase první půle velmi koledoval o vyloučení. Portugalský útočník při dohrání souboje s Jonesem zbytečně svého protihráče dvakrát nakopl míčem. Rozhodčí jeho nesportovní zákrok ohodnotil pouze žlutou kartou.

Incident ihned rozpoutal debaty na sociálních sítích. Většina fanoušků se přitom shoduje na tom, že Cristiano měl jít předčasně do sprch.

„Rozhodčí si asi myslel, že prohrávat 0:3 je dostatečný trest, jinak si to nedokážu vysvětlit.“ okomentoval první. „Kdyby toto udělal kdokoliv jiný než Ronaldo, viděl by rovnou červenou…“ zlobil se další. Udělat si vlastní názor můžete sami na videu níže.