VIDEO: Frustrovaný Kane na pranýři! Takto nešetrně sestřelil Gabriela, kartu však neviděl

Severo-londýnské derby mělo po čase opravdový náboj. Bitvu Arsenalu s Tottenhamem nakonec zvládli lépe domácí, když zvítězili 2:1.

Dozvuky ze zápasu však rezonují i nadále. Na jedné straně nespokojený Mourinho, který po kritice svých hráčů nezapomněl ani na hlavní arbitry. “Hráči jsou v nabitém kalendáři unaveni, možná to platí i pro rozhodčí,” poznamenal jízlivě José. Nevoněla mu zejména penaltová situace, díky které Kanonýři zlomili utkání ve svůj prospěch (video zde).

Spokojeni s vítězstvím, stejně jako trenér Spurs nespokojeni s výkonem rozhodčích. Fanoušky Arsenalu nejvíc zvedl ze sedaček moment z poslední čtvrt hodiny zápasu, když Harry Kane tvrdě zajel do nic netušícího Gabriela.

Ronaldinho: Mbappé a Haaland? Ne, jsou tady lepší hráči, zastal se i Messiho s Ronaldem“Neměl úmysl hrát míč, absolutně žádný! Ani se o to nepokusil. Představte si, že by Xhaka nebo Luiz toto udělali Kaneovi. VAR by doporučil červenou kartu a všichni by mluvili o disciplinárnímu trestu. Tady rozhodčí neudělil ani žlutou. Je šílené, jak zaujatá může být komunita v Premier League,” nebral si servítky jeden z fanoušků.

VIDEO: Fantastická rabona Lamely proti Arsenalu, pak zbytečné vyloučení

Vše se naštěstí obešlo bez zranění, i když síla úderu a loket ve výšce hlavy nevypadali zrovna vesele.
/**/