Kanonýr Borussie Dortmund, Erling Haaland, byl viditelně podrážděn po předvedené hře s FC Kolínem, za který se trefil také slovenský reprezentant Ondrej Duda.

20letý Nor, který během této sezóny vstřelil ve 36 zápasech 39 gólů, potvrdil formu také proti Kolínu. Jeho dva zářezy, kdy zejména ten první můžeme řadit do kolonky extratřída, však na výhru nestačily.

Není tak divu, že po závěrečném hvizdu odcházel ze hřiště poněkud rozladěn. Jeho podrážděnou náladu pocítil tváří tvář také obránce Kolína, Jorge Meré, který požádal Haalanda o výměnu dresu.

Dortmundu se tak začíná komplikovat cesta do Top 4 zajišťující Ligu mistrů. Na Frankfurt ztrácí už 4 body. V neděli se na ně navíc může bodově dotáhnout Leverkusen v čele s Patrikem Schickem.

Utkání pro BVB přitom začalo více než dobře. Skvělý pas Emre Cana výtečně zpracoval Haaland, dobrým pohybem těla přešel přes obránce a rozvlnil síť už po 2 minutách a 47 sekundách

Ještě do poločasu se podařilo Kolínu vyrovnat na 1:1 zásluhou Ondřeje DudyZbývající góly i naštvaného Haalanda najdeš na další straně>>