Gólové hody! Osmifinálový zápas mezi Liverpoolem a Arsenalem byl blahem pro všechny sledující.

Hráči v zápase Liverpoolu s Arsenalem v osmifinále EFL Cupu brankami rozhodně nešetřili. V zápase jsme byli svědky hned 10 gólů (nepočítaje penalt ze závěru)! Vítězně odcházeli nakonec domácí, kteří zvítězili na penaltový rozstřel (5:4). Aby hosté dali na Anfieldu 5 gólů a nakonec se loučili s porážkou, to se opravdu jen tak nevidí.

Mustafi byl tím, kdo v 6. minutě otevřel skóre zápasu, naneštěstí pro Arsenal však do vlastní branky

V 19. minutě vyrovnává Torreira

V 26. minutě poslal Arsenal do vedení Martinelli

O 10 minut později Martinelli zvyšuje na 1:3. Zbylé góly a vítěznou penaltu najdeš na další straně.