Zlatan Ibrahimovič je zpět! Švédský kanonýr se po několikatýdenní pauze vrátil z marodky a hned se blýskl skvělým výkonem, když dotáhl AC Milán k výhře 2:0 nad Cagliari.

Byl to jeho večer. Ibra naskočil po zranění poprvé v tomto roce na zelený pažit a hned z toho byly dvě branky, zisk plného počtu bodů a utvrzení na prvním míst tabulky Serie A. Fanoušky navíc namlsal bonbónkem v podobě akrobatické a efektivní přihrávky, která se jen tak nevidí.

Ibra se zakousl už v 7. minutě zápasu, když si vykoledoval faul ve vápně a bez větších problémů poslal AC Milán do vedení 1:0

Svou druhou branku zaznamenal Zlatan opět 7 minut od rozehrání poločasu, tentokrát toho druhého. V 52. minutě si naběhl na skvělý pas Calabria a uzavřel na konečných 2:0. Ibrovu akrobatickou nahrávku najdeš na další straně>>