Podobně jako v Premier League také v Serii A je bitva o ligový titul bojem o každý bod. Po čase navíc o krále italské ligy bojují dva městští rivalové Inter a AC. A právě modročerní ve středečním večeru odehráli zápas, ve kterém jejich gólman dost možná rozhodl, kdo si na konci sezóny užije mistrovských oslav.

➡️Penalta jako Panenka? Benzema vysvětluje důvod, proč zvolil toto legendární zakončení

AC Milán odehrál v neděli infarktový zápas na půdě Lazia Řím. Domácí šli do vedení už ve 4. minutě, když se trefil Ciro Immobile. Srovnání přišlo až v 50. minutě zásluhou Girouda. Už už to vypadalo, že milánští v bojích o titul klopýtnout a s Laziem si body rozdělí.

➡️VIDEO: Messi skvostným gólem vystřelil titul PSG! Ramosův užaslý výraz je všeříkající

Pak ale přišla 2. minuta nastavení. Ibrahimovič našel hlavou Tonaliho a fanoušci i hráči se mohli radovat ze zisku důležitých 3 bodů. Další dáreček pak přišel o pár dní později a rovnou od jejich úhlavního nepřítele z Interu (video níže).

Tonaliho branka v 90+2. minutě odstartovala vlnu euforie (Hrubice gólmana Interu níže).

Ve středečním večeru se Inter mohl vrátit zpět na čelo ligové tabulky. Stačilo jediné, porazit Bolognu, tedy tým okupující 13. pozici Serie A.

Vše začalo pohádkově. Ve 3. minutě se trefil Perišič. První komplikace přišla po půl hodině hry. Na 1:1 srovnal Arnautovič. Hřebíček do vlastní rakve pak přibil gólman Radu. Ten 10 minut před koncem těžko uvěřitelnou minelou daroval vítězný gól Bologni. Po 34 odehraných zápasech tak AC Milán vede tabulku před Interem o 2 body.