VIDEO: Fascinující záběry Messiho přípravy! Takto pečlivě si nachystal trávník před přímákem

Vstřelit gól z přímáku zkoušelo na letošním evropském šampionátu i na Copa América mnoho fotbalistů, prozatím se to však podařilo jen jednomu a to hned dvakrát.

Tipni si ZDARMA výsledky semifinále Eura 2020.
Přidej se ještě dnes a hraj o 2 mega! Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších tipérů.

Lionel Messi na mistrovství Jižní Ameriky ukazuje, v čem spočívá jeho genialita. Nejenže góly spoluhráčům připravuje, sám je také dává. Obzvlášť pak ze standardních situacích.

Hlavní hvězda Argentiny opět zářila ve čtvrtfinále proti Ekvádoru nejjasněji. I proto si po čtvrté během pěti zápasů vysloužila cenu pro nejlepšího hráče utkání. Leo byl v zápase u všech tří gólů svého týmu.

➡️AKTUÁLNĚ: Stanciu krok od velkého přestupu! Do Slavie poputuje pořádný balík, píší v Rumunsku

Po dvou asistencích přidal v samotném závěru utkání třešničku z jeho oblíbené disciplíny, přímého kopu. S 58 zářezy se navíc může argentinský kapitán pyšnit titulem ‘fotbalista s nejvíce proměněnými přímáky, co se aktivních hráčů týče’.

V médiích kromě jeho gólu navíc začaly kolovat záběry, které jeho trefě na 3:0 předcházely. Messi si s nebetyčnou pečlivostí ‘chystá půdu’ pro střelu.

➡️Přestupová bomba! O Pavlenku se zajímá Chelsea, potvrzují v Brémách

34letý útočník pohybuje míčem ze strany na stranu jakoby se pokoušel zploštit trávník. Následně velmi důkladně kontroluje, zdali je balon umístěn v té optimální pozici. Po několikasekundových přípravách je hotovo. Ve skórování mu pak nezabraní ani všech 9 protihráčů ve zdi.
/**/