Jakub Jankto aktuálně prožívá v Serii A velmi povedené období. Dobrou formu potvrdil v i nedělním večerním zápase proti Janovu. V pondělí se pak dvakrát prosadil také jeho parťák z reprezentace.

Před nedávnem dovedl gólem a asistencí tým k výhře nad Atalantou, teď se Jakub Jankto opět ukázal ve velkém stylu.

Probíhala 23. minuta, když dostal český reprezentant centr na pravou stranu. Míč zatáhl až před vápno, kličkou se zbavil obránce a nekompromisní pumelicí poslal Sampdorii do vedení. Gólman Janova se jen bezmocně ohlédl. O 5 minut později inkasovala Sampdoria vyrovnávací gól a remízový stav 1:1 setrval až do samotného konce.

Obě trefy Antonína Baráka, kterými zařídil vítězství Verony, najdeš na další straně ->