Byla to jednostranná záležitost. Kdo čekal vyrovnanou partii v odvetném zápase mezi Chelsea a Atléticem, musel být zklamán. Domácí Blues přehráli svého soupeře ve všech směrech. Skvělým výkonem se pak blýskl neúnavný N’Golo Kanté.

Nezaznamenal gól ani asistenci, přesto byl zvolen mužem zápasu. Řeč je o motorové myši Chelsea. N’Golo Kanté předvedl proti Atléticu Madrid opravdu úchvatný výkon, který korunoval v samotném závěru zápasu.

Jeho sprint přes celé hřiště (video níže) začali ihned skloňovat v diskuzích fanoušci po celém světě. “Zajímalo by mě, jestli chápe, že někteří hráči bývají na konci zápasu unaveni.” “Zdálo se, jako by byl na hřišti 3x. Byl všude,” nechápali diskutující.

Ve 34. minutě otevřel skóre po bleskovém protiútoku Hakim Ziyech

V závěru utkání neudržel nervy na uzdě Savič a za úder loktem viděl červenou kartu

Na konečných 2:0 upravil v 90+4. minutě Emerson. Nejvíce však během celé akce zaujal jeho parťák Kanté. Ten předvedl neskutečný box-to-box sprint, během kterého předběhl hned několik hráčů a pomohl tak k přečíslení obrany Atlética, za což si vysloužil i údiv komentátora.