VIDEO: Fanoušci Barcelony brutálně napadli Fenina! “Byli jsme 36 hodin v těch největších sra*kách…”

Byl to velkolepý večer pro Frankfurt. Na Nou Campu přihlíželo senzačnímu vítězství proti Barceloně více než 30 000 německých fanoušků. Duel si nenechal ujít ani bývalý hráč Eintrachtu nebo české reprezentace Martin Fenin. Pro fotbalistu hrajícího aktuálně za Řeporyje se však povedený večer změnil v horor. Krátce po zápase ho totiž brutálně napadlo několik frustrovaných fanoušků katalánského giganta.

➡️VIDEO: Další Ronaldův hattrick! Takto CR7 vystřelil výhru Man Utd z přímého kopu

Český fotbalista se na utkání Evropské ligy mezi Barcelonou a Frankfurtem nesmírně těšil. Což avizoval na svých sociálních sítích den před zápasem.
“Večer hraje můj Eintracht proti Barceloně. Nebude to ledajaký zápas. Fanoušci Frankfurtu chtějí zlomit svůj vlastní rekord. Před dvěma lety přiletělo do Milána 25 tisíc lidí a teď tu má být 35 tisíc lidí a víc, v Barceloně. Přitom oficiálně má lístky jen pět tisíc fanoušků. To se nedá popsat ani chápat, to si musíte zažít,” vzkázal svým fanouškům. V ten moment ještě netušil, že kromě skvělého vítězství si z Barcelony odnese také několik pohmožděnin a dlouhé hodiny na policejní cele.

“Bohužel jsem to já a moje žena,” okomentoval Fenin video zachycující agresivní jednání fanoušků Barcelony vůči jeho osobě.

“Po zápase na Nou Campu jsme byli napadeni a následně uvězněni na 36 hodin na policejní stanici v těch největších sračkách bez jídla a pití. Bravo Barca, Bravo Espaňa,” dodal k videu, které najdete níže./**/