VIDEO: Emoce v Madridu! Baleovi hrozí za oslavu vyřazení z kádru Realu

Jedna z hlavních hvězd Realu Madrid Gareth Bale začíná pořádně brnkat na nervy fanouškům i vedení klubu. V posledních týdnech to dokonce vypadá, jako by si chtěl odchod doslova vydupat.

Gareth Bale dělá Zidanovi pořádné vrásky. V sestavě Realu Madrid nefiguruje i díky zranění lýtka nějaký ten pátek, na druhou stranu kvalifikačních zápasů o Euro 2020 se aktivně účastnil.

A kdyby jen to. Právě během reprezentační pauzy totiž přicházejí z Walesu ne zrovna lichotivé zprávy na adresu Bílého baletu. Nejprve se Bale nechal slyšet, že ho hraní v Realu nedělá tolik šťastným, jako když nastupuje za “Draky”, teď zase pro změnu po postupu na Euro laškoval s fanouškovskou vlajkou, která narážela právě na Welšanovu situaci ve španělském velkoklubu. “Wales, golf, Real,” takto má mít údajně Bale seřazeny priority.

Celá věc vznikla na základě kritiky ex-madridského Pedji Mijatoviče, který se do 30letého křídelníka opřel: “Nemůžu si pomoci, ale Baleovo chování na mě nepůsobí dobře. Jakoby upřednostňoval Wales, po něm golf a až potom se věnoval Realu. Sice jsem s ním o tom nemluvil, ale připadá mi to tak.” Toho se hned chytili právě fanoušci Walesu a kromě vlajky přizpůsobily slovům “Wales, golf, Madrid” i chorál, který během zápasů reprezentace zpívali.
Problém spočívá v tom, že se proti tomu samotný Bale nikterak neohradil, spíš naopak. “Chorál jsem slyšel, zaposlouchal jsem se zejména v momentě, kdy jsem byl na lavičce. Spoluhráči se tomu jen smáli, bylo to celkem legrační.”

Všechny tyto střípky skládají obraz, jenž se začal tvořit během letního přestupového období. Už v té době nebyl Bale v Realu spokojen. O jeho přestupu se hodně spekulovalo. Vše nakonec vyústilo jeho výrokem, kde se opíral o platnou smlouvu a fakt, že pokud ho klub nechce prodat, bude za něj hrát třeba i golf. I přes to nakonec v Madridu setrval. Jeden z nejlépe placených hráčů Zidanovy party však tentokrát dost možná udělal poslední krok k tomu, aby se ho klub zbavil.

Španělský moderátor Josep Pedrerol dokonce veřejně vyzval prezidenta klubu Florentina Pereze k činu. “Vlajka i chorál jen zesměšňuje napjatou situaci mezi ním a klubem. On sám se tomu směje a tancuje. Florentino by se ho měl zbavit.” (Celé video Baleovi oslavy najdete níže na stránce)

Některé sportovní portály už také spekulují, že Zidane zvažuje Baleovo vyřazení z prvního týmu. Trenér Realu však během reprezentační přestávky žádné stanovisko nevydal a zatím se k celé situaci nevyjadřuje.Gareth Bale zpívá a tancuje s vlajkou Wales, “Golf, Madrid”

/**/