Po minulém nezdaru v Evropské lize, kdy Arsenal pouze remizoval s posledním Guimaraes přichází další neúspěch

Svěřenci Emeryho, vstoupili do zápasu lépe, když v nastaveném čase prvního poločasu poslal Gunners do vedení Aubameyang.

V druhém poločase však Londýnští nevyprodukovali jedinou střelu na bránu. Za to produktivita Frankfurtu výrazně stoupla. A na výsledku to bylo znát. V 55. minutě vyrovnal Kamada a netrvalo to ani 10 minut a tento 23letý Japonec se prosadil znovu a poslal hosty do vedení. K dalšímu rozvlnění sítě v zápase nedošlo, Arsenal tak doma po prohře 1:2 ztratil všechny body a čeká již 6 zápasů na výhru.

To bylo fatální právě pro Emeryho. O vyhození španělského kouče se intenzivně spekulovalo celý uplynulý týden. Včerejší prohra ho ale definitivně popravila. V pátečních ranních hodinách byl propuštěn ze své funkce.