VIDEO: Egoista Mbappé rozhořčil fanoušky! Takto vrazil do Messiho, s Neymarem se hádal o penaltu

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 330 Kč po dokončení registrace

Výsledkově vstoupil Paris Saint-Germain do sezony famózně, přesto uvnitř klubu vládne napjatá atmosféra. Vedení francouzského giganta se ještě před měsícem mohlo radovat ze splnění mise udržení Mbappého, nyní ale nastávají mezi fanoušky pochybnosti, zdali to byl dobrý krok. Třiadvacetiletý útočník totiž začíná mít zvláštní manýry.

Kylian Mbappé přes léto podepsal novou smlouvu s PSG, díky níž si přijde nejen na nezdravě tučný balík peněz, ale zároveň může zasahovat do interních záležitostí klubu. Katarské vedení dalo třiadvacetiletému fotbalistovi obrovskou moc, to se však jeví jako krok vedle.
Mbappému vystouplo ego nezdravě vysoko, což se projevilo hned během zápasu proti Montpellieru, které bylo pro francouzského útočníka prvním ostrým utkáním v sezoně. Momentů, kterými vytočil všechny příznivce úřadujícího mistra Ligue 1, byla celá řada.

➡️VIDEO: Mbappého dětská reakce na neobdrženou přihrávku! Takto kuriózně sabotoval protiútok PSG

Mbappé v koncové fázi nenahrával, balon chtěl mít pořád jen pro sebe. Jenomže většinu šancí zahodil, včetně penalty za stavu 0:0. Při další výhodě pokutového kopu se pak hrnul na penaltový puntík znovu, kde se začal dohadovat s Neymarem, neúspěšně.

Při cestě do pokutového území soupeře navíc bez zájmu vrazil do Lionela Messiho. Ten jeho počínání odměnil nechápavým výrazem? (Video, kde se Mbappé dohaduje s Neymarem o penaltu, najdeš níže). 

Mbappé žadonil, Neymar si však pokutový kop vzít nenechal. Brazilský útočník následně s přehledem proměnil, načež francouzský forvard gól sotva oslavil.Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

/**/