VIDEO: Dojatý Messi přepsal dějiny! Hattrick, Pelé, slzy při oslavách i srdcervoucí vzkaz

Byl to opravdu výjimečný večer nejen v dějinách argentinského fotbalu. Hlavním aktérem pak nebyl  nikdo jiný než Lionel Messi.

Po koronavirovém fiasku v Brazílii nastoupila Argentina k dalšímu kvalifikačnímu zápasu o MS v Kataru. Tentokrát se proti nim postavil výběr z Bolívie. Průběh zápasu byl ve znamení jednoho jediného muže, Lionela Messiho.

Barcelonská legenda vystřílela hattrickem svému týmu výhru 3:0 (všechny góly najdeš níže, zejména ten první stál opravdu za to). Messi navíc sedmým hattrickem v nároďáku skočil v historických tabulkách na 79 branek, čímž o 2 zásahy překonal Brazilce Pelého a stal se nejlepším jihoamerických reprezentačním střelcem světa.

“Byl jsem nervózní a chtěl jsem si to užít. Čekal jsem na to dost dlouho, toužil jsem po tom a dokonce se mi o tom i zdálo. Je to opravdu výjimečné, jak se to všechno nakonec sešlo,” neskrýval Leo své nadšení.

Sleduj Lionela Messiho ŽIVĚ.
Na TV Tipsport najdeš exkluzivně
všechny zápasy Ligue 1 ZDARMA

Argentinští fotbalisté se také poprvé od triumfu na Copa America představili před vlastními fanoušky a společně s nimi si konečně vychutnali pocity vítězství i s vytouženou trofejí. Na stadionu v Buenos Aires jich přišlo hned 20 tisíc.

 “Lépe to oslavit nešlo,” okomentoval povedený večer Messi, který se neubránil v konfrontaci s příznivci slzám. V melancholické náladě pokračoval také v pozápasovém rozhovoru, když vyslal do světa srdceryvný vzkaz. Videa a podrobnosti na další straně>>

Lionel Messi se prosadil už ve 14. minutě a že to stálo opravdu za to

V 64. minutě poslal Argentinu už do dvougólového vedení

V posledních minutách zápasu pak dokonal hattrick

1 2Next page
/**/