Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Po snadném proklouznutí druhým předkolem Evropské konferenční ligy čekal na Slavii poněkud tvrdší oříšek. Do Edenu dorazil řecký Panathinaikos.

Zatímco Sešívaní už mají za sebou tři ostré zápasy v sezóně, hráčům Panathinaikosu začala sezóna právě utkáním v Edenu, což se promítlo také do obrazu hry. Domácí měli v prvním poločase více ze hry.

S přibývajícími minutami se začalo přiostřovat v soubojích a rozhodčí začal rozdávat první žlutá napomenutí. Ve 31. minutě dostal první žlutou Palacios, a právě tady započal jeho začátek konce. Ve 40. minutě ho totiž rozhodčí po druhé žluté vyloučil za simulování.

Slavistický tlak v závěru poločasu ještě narostl a přetavil se ve vedoucí gól. Červenalo se však také na druhé straně. V 52. minutě šel do sprch také Eduoardo Santos. Slavia zareagovala okamžitě. Za pouhé 4 minuty upravil na konečných 2:0 Usor (všechna videa níže).

Po druhé žluté šel Palacios do sprch už na konci prvního poločasu.

Na 1:0 dával v posledních sekundách první půle Schranz. Vyloučení Slavie i druhý gól na další straně>>>