VIDEO: Dembélé s Griezmannem v pořádném maléru! Takto na videu hrubě uráží asijské pracovníky

Francouzští hráči Barcelony si zadělali na pořádný malér. Na internet se totiž dostalo video, kde se Dembélé za přítomnosti Griezmanna rasisticky vysmíval a zesměšňoval asijské pracovníky (video níže).

Na sociálních sítích se v posledních hodinách vynořilo video, na kterém se Ousmane Dembélé po boku Antoine Griezmanna posmívá třem asijských pracovníkům, kteří jim na hotelu přišli opravit televizi. Podle Griezmannova účesu můžeme soudit, že videonahrávka je stará několik měsíců. Zřejmě se jedná o období předsezónní přípravy v roce 2019, během které barcelonští hráči navštívili Japonsko.

Zatímco se jim zaměstnanci hotelu snažili vyřešit problémy s obrazovkou, francouzský křídelník vzal do ruky mobil a začal si je natáčet a zesměšňovat. Veškeré urážky jsou v jeho rodné francouzštině, takže jim rozuměl jen Griezmann.

➡️Další hádky v týmu! Hlavním aktérem Mbappé, odhalil nová fakta francouzský deník

“Takové hnusné ksichty, jen abychom si mohli zapařit PESko”, smál se Dembélé hned na úvod videa, zatímco začal přibližovat tváře pracovníků na kameru. (“Toutes ces sales gueules, pour jouer à PES mon frère, t’as pas honte.”)

Následovaly další nemístné poznámky, kterým se společně se svým spoluhráčem z nároďáku nestydatě smáli. “Bože, co to je za jazyk,” pokračoval čtyřiadvacetiletý Francouz. (“Putain la langue”)
Předtím, než nahrávka skončila, stihl Dembélé ještě dodat: “Měl jsem za to, že jste technologicky vyspělejší, nebo snad ne?” (“Vous êtes en avance ou vous êtes pas en avance dans votre pays là?”)

➡️VIDEO: Ostuda fotbalu! Za herecký výkon Immobileho by se ani DiCaprio nestyděl

To, zdali bude mít jejich nevhodné chování nějakou dohru, zatím jasné není. Sportmail kontaktoval Barcelonu i francouzskou fotbalovou federaci s výzvou, aby se k videu vyjádřili./**/