Fotbalisté Realu Madrid ve šlágru kola otočili zápas se Sevillou a upevnili si vedení v La Lize. Luxusní vítěznou brankou se blýskl v závěru Vinícius Júnior.

Očekávaný střet mezi Realem Madrid a Sevillou v rámci 15. kole španělské ligy dopadl lépe pro domácí Los Blancos. Svěřenci Carla Ancelottiho potvrdili svoji formu a po vítězství 2:1 natáhli sérii neporazitelnosti na 9 utkání.

➡️VIDEO: Hororové zranění Neymara! Hvězdě PSG hrozí dlouhá pauza

Bílý balet po těsné výhře nadále kraluje ligové tabulce a na druhé Atlético Madrid, které v neděli rozstřílelo Cádiz čtyřmi góly, si utvořil čtyřbodový náskok.

Do duelu lépe vstoupili hosté, které poslal ve 12. minutě do vedení po rohovém kopu Rafa Mir.

Ještě před koncem poločasu vyrovnal stav Karim Benzema. Francouzský útočník slavil už 11. ligovou trefu v aktuální sezoně.

V 87. minutě dokonal obrat Vinícius. Brazilský útočník si navedl míč z levé strany na hranici vápna, odkud vyslal perfektní ránu na zadní tyč.