Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

PSG se v sobotním utkání proti Troyes na tři body nadřelo. Pařížské hvězdy ještě v 55. minutě prohrávaly 1:2. Obrat nastartoval fantastickou ranou z 25 metrů Lionel Messi (video zde). V pozadí nezůstal ani Neymar. Brazilská hračička předvedla akci, u které zaplesá srdce každého fotbalového nadšence.

⚠️Získej lístky na Plzeň-Barcelona! Poslední příležitost dostat se do vyprodané Doosan Arény⚠️

Hráči Paris Saint-Germain mají za sebou další povinnou výhru ve francouzské Ligue 1. Na domácím hřišti to však proti jedenáctému týmu tabulky nebylo zadarmo. Troyes šli do vedení už v 3. minutě. Do poločasu sice srovnal Soler, hosté však opět udeřili krátce po změně stran.

BETANO MISE: Vsaď si na Plzeň-Barcelona a získej volnou sázku 150 Kč

Pak ale přišel na řadu Lionel Messi. Ten vypálil v 55. minutě famózní dalekonosnou ránu a srovnal na 2:2. O chvíli později se zaskvěl pro změnu parádním pasem na jehož konci byl Neymar.

Vedle Messiho byl právě brazilský fotbalista nejvýraznějším hráčem utkání. Ke gólu si připsal také asistenci. Zlatý hřeb jeho výkonu ovšem přišel v 66. minutě (video níže).

➡️VIDEO: Messiho raketa z 25 metrů! Takto Argentinec napřáhl levačku a báječně nastartoval obrat

30letý forward rozkmital u středového kruhu své rychlé nohy a diváci mohli zažít počítat. “1, 2, 3, 4, 5…” Pět hráčů Troyes jen bezmocně přihlíželo, jak si z nich Neymar dělá dobrý den. Svou akci navíc zakončil efektivní patičkou, díky niž se Kylian Mbappé ocitl úplně sám před gólmanem.

S Messiho výstavním gólem se právě Neymarův úprk jednoznačně zařadil mezi nejkrásnější akce víkendu.