Další zápas a další ztráta. Arsenalu se nedaří. Tentokrát nezvládl domácí utkání anglické Premier League proti Southamptonu. Kanonýři remizovali pouze 2:2. Úsměvný byl zejména první gól hostů. Kromě Davide Luize se ukázal také Lacazette, který vstřelil všechny góly svého týmu. Ten remízový trefil až v 90+6. minutě.

VAR V AKCI: Štěstí, jaké svět neviděl! Barceloně zachránil všechny 3 body tento sporný gól

Už v 8. minutě zažila obrana v čele s Davidem Luizem pořádný budíček. Rychle rozehranou akci zakončil Ings. Za tohle by Jirka Luňák asi vyletěl z kůže.

Za 10 minut už ale vyrovnával Lacazette

V 71. minutě poslal Ward-Prowse Southampton opět do vedení poté, když dorazil svou neproměněnou penaltu

Druhý gól Lacazetteho v posledních sekundách zápasů znamenal konečný stav 2:2