Slavia Praha odstartovala boj o základní skupinu Evropské ligy proti Legii Varšava. Sešívaná ovšem stejně jako v předkole Ligy mistrů pustili svého soupeře do vedení velmi laciným způsobem.

Fotbalisté Slavie vstoupili do finálního 4. předkola Evropské ligy na domácí půdě. Od úvodu utkání drželi polského mistra pod tlakem, přičemž si vytvořili hned několik šancí. Jako první se ovšem z gólu radovali hosté.

Ve 20. minutě poslal Nawrocki míč dlouhým centrem za obrannou řadu Slavie. Ondřej Kolář zaváhal při výběhu, za což ho potrestal Emreli a otevřel skóre zápasu (zbytek gólů níže).

Slavisté na obdrženou branku odpověděli ve 33. minutě, kdy se po nacvičeném signálu parádně trefil Bah.

O pár minut později se však hosté dostali znovu do vedení. Juranović si míč navedl z půlicí čáry až před pokutové území, odkud vyslal tvrdou ránu pod víko Kolářovy brány.

Sešívaní podruhé vyrovnali ještě před koncem prvního poločasu. Traoré z levého křídla v posledních sekundách nastaveného času procpal míč až k Masopustovi, který míč nekompromisně napálil do odkryté brány. Ve druhém poločase i přes velký tlak Slavie gól nepadl, a tak pojedou Sešívaní do Polska za remízového stavu 2:2.