VIDEO: Conte urazil Nedvěda i Agnelliho! Prezident Juventusu mu tvrdě oplatil

Drama na hřišti i mimo něj. Na Allianz stadioně to pořádně vřelo. Zatímco domácímu Juventusu stačila k postupu i prohra 0:1, Inter Milán potřeboval vstřelit nejméně dva góly, což bylo znát na rozložení nálad obou celků.

Karty pro odvetný zápas Coppa Italia rozdány jasně. Inter ztratil domácí utkání v poměru 1:2. Pokud tedy chtěli Conteho svěřenci uvažovat o postupu, museli v úterním večeru pořádně přitlačit na pilu.

Po velké bitvě, kdy ani jeden tým nechtěl udělat chybu, nakonec skončilo utkání smírně 0:0. Cristiano Ronaldo a spol. se tak mohli radovat z postupu do finále turnaje, ve kterém narazí na lepšího z dvojice Atalanta-Neapol.

Vrcholem večera však nebyl postup Staré dámy, nýbrž roztržka mezi Antonio Contem a prezidentem Juventusu Andreou Agnellim. Z videa je patrné, jak naštvaný trenér Interu ukázal při cestě do kabin prostředníček směrem k vedení Juventusu. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a neujal se ji nikdo jiný, než sám majitel klubu Andrea Agnelli. “Strč si ten svůj prst třeba do pr*ele,” zařval na Conteho.

51letý kouč se k celé situaci stihl vyjádřit i v pozápasovém rozhovoru. “Myslím, že by měli být v Juventusu zdvořilejší. Potřebují získat větší sportovní duch a respekt k týmům,” dodal Conte, který zřejmě zapomněl, že to byl právě on, kdo svým gestem urazil soupeře.


/**/