Rudí ďáblové odčinili porážku v Lize mistrů, Everton zaznamenal třetí porážku v řadě.

Svěřenci Carla Ancelottiho se dál trápí. Po úspěšném vstupu do nové sezóny Premier League přichází červená vlna a s ní i propad v tabulce. Rodríguez a spol. jsou na tom však stále lépe než Manchester United, který se po dnešní výhře 3:1 nachází s 10 body na 13. místě.

Za Manchester se dnes navíc poprvé prosadil Edison Cavani, který v závěru zápasu ztvrdil výhru svého týmu. 33letý uruguayský kanonýr potřeboval ke svojí premiérové trefě 93 minut.

Jako první udeřil Everton. Za domácí se prosadil Bernard.

Ve 25. minutě srovnal stav utkání Bruno Fernandes. Zbylé góly včetně premiérové trefy Cavaniho najdeš na další straně ->