VIDEO: Casemirův zkrat v potyčce! Takto Brazilec otestoval tep soupeře, za přidušení si teď nezahraje

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

V parádní formě hrající Manchester United natáhl sérii domácích vítězství na 13 zápasů, o vítězství rozhodl nejlepší fotbalista PL za uplynulý měsíc Marcus Rashford. Hladký průběh zápasu však Rudým ďáblům narušil Casemiro, který 20 minut před koncem oslabil svůj tým po červené kartě za nesportovní chování.

➡️Kuriózní situace pro Dúbravku! Pokud chce medaili, musí doufat ve výhru soupeře

Našlapaný kádr kouče ten Haga nasměroval k vítězství už v úvodu duelu Fernandes, který v 7. minutě úspěšně proměnil pokutový kop. Dvojnásobné vedení ve druhé půli pak zajistil svému týmu Marcus Rashford, kterého od konce Mistrovství světa stále neopustil střelecký apetit.
Komplikace pro Rudé ďábly ovšem přišla v 70. minutě, kdy se ze hřiště nedovoleně poroučel Casemiro. Opakované záběry videorozhodčího totiž odhalily nedovolený počin brazilského záložníka v podobě krátkého přiškrcení soupeře. Manchester následně v oslabení ztratil čisté konto, tři body však zůstaly v Divadle snů.

(Opakované záběry VARu najdeš níže). Brazilec s červenou kartou obdržel také třízápasový distanc pro ligové zápasy. O úvodní duel vyřazovací části Evropské ligy proti Barceloně či finále anglického ligového poháru však nepřijde.Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

 

/**/