VIDEO: Brutální útok na rozhodčí! Hráč poslal bezmocnou arbitryni útokem zezadu k zemi

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Je zvykem, že fotbalové zápasy jsou plné emocí. Zejména v nižších soutěžích se pak občas stane, že si to hráči jdou s rozhodčím vyřídit ručně, stručně. V regionální argentinské lize však došlo k incidentu, který se řadí do kolonky brutální.

➡️VIDEO: Nádherný gól Ramose! Takto se trefil patičkou, nezahálel ani Messi s Neymarem

V zápase mezi Garmense a Deportivem Independencia viděli diváci něco, co překračuje všechny meze. Rozhodčí Dalmu Magalí totiž napadl 34letý fotbalista Cristian Tirone poté, co vyloučila jednoho z jeho spoluhráčů.
Fotbalista Garmense přiběhl k sudí zezadu a tvrdým direktem ji poslal k zemi (video níže). Utkání bylo ihned přerušeno. Zasahovat musela policie, která rozzuřeného hráče zneškodnila a odvezla na stanici.

Hráč bude obviněn za napadení i porušení zákona o sportovních akcích. Garmense pak na svých sociálních sítích jednání svého fotbalisty odsoudil. “Náš hráč fyzicky napadl ženu, který vykonává funkci rozhodčí. Klub důrazně vyjadřuje svůj nesouhlas k tomuto činu a vyvodí důsledky. Rozhodčí bychom se tímto chtěli za celý klub omluvit.”

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

Sudí i přes to, že po úderu sama vstala, byla odveze na vyšetření do nemocnice. To ukázalo pohmožděniny v oblasti krku. “Na pohlaví nezáleží. Je to naše práce, kterou máme rádi. Nedovolme však, aby se takové věci stávaly. Nyní je důležité, aby byla vykonána spravedlnost,” vzkázala Dalma skrz média.Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

/**/