Páteční předehrávka Premier League nabídla duel mezi Fulhamem a Wolverhamptonem. Zatímco pro domácí je každý bod pro boje o záchranu zlatý, hosté z Wolves už sezónu v poklidném středu tabulky prakticky dohrávají.

Utkání nemělo předem daného favorita a podle toho to vypadalo i na hřišti. Držení míče si oba celky rozdělily ‘fifty-fifty’ po 50 %. Stejně tak vyslaly shodně 3 střely na bránu. Kromě neuznaného gólů Vlků ze 45+1. minuty (ofsajd) se vše podstatné událo až v posledních sekundách střetnutí.

V 90+2. minutě našel Silva rozběhnutého rychlíka Trarého. Španělský hromotluk byl sice mírně zahnán do ne úplně ideálního úhlu, i přes to si dokázal poradit. Dělovou ranou trefil milimetrově vingl branky a svým prvním ligovým gólem v sezóně rozhodl o vítězství Wolves 1:0.

Fulham tedy počtvrté za sebou vyšel ze zápasu s prázdnou a i přes 2 zápasy k dobru nadále zůstává v sestupové zóně.