Gündogan a spol. jsou stále k nezastavení! Citizens přestříleli ve šlágru kola Liverpool a upevnili svou pozici na vrcholu tabulky.

Fotbalisté Manchesteru City si připsali ve 23. kole Premier League další vítězství, když porazili úřadujícího šampiona ligy. S 50 body a zápasem k dobru se tak stále vyhřívají na vytouženém prvním místě tabulky. Jejich aktuální forma naznačuje, že trenér Guardiola by mohl na konci sezóny slavit zisk dalšího titulu.

První branky jsme se dočkali až ve druhé půli, ta však odstartovala řádný gólostroj. Svěřenci Pepa Guardioly v konečném součtu vyhráli vysoko 4:1. Manchester City neprohrál už 14 soutěžních zápasů v řadě, což je nový klubový rekord.

Jako první se prosadil v 50. minutě İlkay Gündoğan.

V 63. minutě vyrovnal Mohamed Salah z pokutového kopu. Nutno dodat, že se k zemi svalil velice ochotně.

Jen o pár minut později předvedl egyptský útočník další humorný pád. Hrubky Alissona a všechny zbylé góly najdeš na další straně ->