VIDEO: Bale za loket v obličeji Kúdely hrdinou! Takto se otřel i komentátor na Sky Sports

Kauza, která se táhne už druhým týdnem. Incident ze zápasu Evropské ligy mezi Rangers a Slavii se bohužel přenesl také do reprezentační pauzy. Jméno Ondřeje Kúdely pak rezonovalo nejvíc během návratu na Britské ostrovy.

Pojede Kúdela do Walesu nebo nepojede? Otázka, která se v posledních dnech objevovala v českých sportovních denících i v diskuzích fotbalových fanoušků. Slavia z bezpečnostních důvodů Kúdelu na Ostrovy pustit nechtěla.

Nakonec vše vyplynulo v dohodu s FAČRem a obránce Sešívaných na poslední březnový reprezentační zápas přeci jen odjel.

Zápas ještě ani pořádně nezačal a už mohli být čeští fanoušci svědky opravdu bizarní situace, když se na obrazovkách objevilo vedle hlavního trenéra nároďáku jméno “Franco Šilhavý”.
Ostrovní fanoušci si pak přišli na své až v samotném závěru zápasu. Nejprve poslal do vedení velšské Draky James, opravdové uspokojení však přišlo v 85. minutě. To se totiž všemi oblíbený ‘Kedel’ skácel po úderu lokte Garetha Balea k zemi.

Tento moment se stal na zahraničních stránkách doslova hitem, který zastínil i samotnou výhru Walesu. “Doufám, že je loket Garetha v pořádku,” reagoval jeden z fanoušků. “Kudela: ‘Golf je na prd’, Bale: ‘You f*cking guy'”, zavtipkoval si druhý.

Korunu všemu pak nasadil během přenosu komentátor na Sky Sports (video níže). “Věřím, že se lidé z fotbalové komunity nebudou zas tak zlobit, když vidí, jak dostal Kúdela ránu do obličeje,” poznamenal s notnou dávkou jízlivosti.

Pokud jsme mysleli, že emoce po souboji Slavie s Rangers v reprezentační pauze pohasnou, mýlili jsme se./**/