Čtvrteční podvečer znamená jediné. Je tady Evropská liga s účastí 3 českých klubů. Jako první se představila pražská Slavia.

Sešívaní byl  proti izraelskému Hapoelu Beer Sheva dle papírových předpokladů favoritem. I v samotném zápase měli více ze hry, na své straně měli také statistiky. Soupeře přestříleli 18 ku 4, ve střelách na branku to pak bylo 8 ku 3. Hraje se však na góly. 3 hrubky hostů znamenali 3 branky pro domácí a vítězství 3:1.

Skóre otevřeli jako první domácí, když využili špatné domluvy slavistické obrany. Ve 45. minutě se trefil Agudelo

Slavia pokračovala v soustavném tlaku i ve 2. poločase. Vyrovnání se však dočkala až v 75. minutě. Po pěkné akci se trefil Provod. Hrubky, které rozhodly o prohře Slavie najdeš na druhé straně>>